МЕНТОРИ ТА ВИКЛАДАЧІ

Владика Володимир (Груца)
Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ

Навчався в Інсбруцькому університеті в Австрії, який закінчив, захистивши докторську дисертацію з догматичного богослов'я на тему «Тайна покаяння в світлі Христового Воскресіння».

2009 – 2012 був директором студій Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. З 2013 – виконував уряд магістра новіціату. Одночасно був професором догматичного богослов'я Українського Католицького Університету, Вищої духовної семінарії у Львові та Василіанського інституту філософсько-богословських студій в Брюховичах.

Андрій Рождественський
PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант

Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Брав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині управління персоналом) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Згодом, вже на позиції заступника HR-директора, зі своєю командою «з нуля» побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників.

Сергій Потапов
TARS Project / Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах

Має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять з яких присвятив організаційному розвитку. Консультант з проектного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro), та низки інших організацій.

Викладач управління проектами Школи Управління Українського Католицького Університету; управління проектами, управління змінами у Київській Школі Економіки, а також управління проектами та портфелями Единбурзької бізнес-школи.

Ярина Ключковська
Фахівець із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Більшу частину своєї кар’єри вона провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – МТС Україна) та Metro Cash & Carry Ukraine.

Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США. У 2014 році Ярина долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру. Вона також консультувала десятки керівників компаній та чиновників високого рангу, зокрема була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США).

о. Ростислав Пендюк
Голова Комісії у справах молоді УГКЦ

Навчався у Вищій Духовній семінарії при Люблінському католицькому Університеті. Закінчив навчання у 1999 році із ступенем – магістр богослов’я.

Проходив навчальну програму "Управління неприбутковими організаціями" при Інституті лідерства та управління УКУ.